Tovább menetel a Bayern, már utcahosszal vezetik a bajnokságot

0:29 CET 2021. 12. 15.
Serge Gnabry Bayern 2021

Naponta új játék és nagy nyeremény vár az Unibet Adventi naptárában! Regisztrálj most! (x)

A Stuttgart a Bayern Münchent fogadta a Bundesliga 16. fordulójában. Amennyire nehezen indultak be a bajorok, olyannyira sima lett a vége. A találkozó első gólját Serge Gnabry szerezte a 40. percben, így a vendégek 1-0-s előnnyel mehettek a pihenőre.

A folytatásban Gnabry ott folytatta, ahol abbahagyta, a német szélső ismét góllal jelentkezett az 53. percben, egy remek egyéni akció végén talált be Müller kapujába.

Majd a Lewandowski-show következett, a lengyel támadó Gnabry remek indításával lépett ki a védők mögül, és higgadtan értékesítette a ziccert. 3 perccel később ismét ugyanez a páros játszotta a főszerepet, megint Gnabry adta be a labdát, ezúttal a tizenhatos sarkáról, Lewandowski pedig középen tökéletesen érkezett. 4-0.

És hogy a korábbi Arsenal szélső mérkőzése tökéletes legyen, egy Müllerről kipattanó labdát közvetlen közelről passzolt a hálóba, ezzel megszerezve a önmaga harmadik, a Bayern ötödik gólját. Több gól már nem született a mérkőzésen, magabiztosan nyertek a bajorok és már kilenc ponttal vezetik a bajnokságot.