Kiütötték a bajnokot, érik a trónfosztás Olaszországban - videó!

6:51 CET 2023. 01. 25.
Lazio players celebrating Lazio Milan DESKTOP
Jókora vereségbe szaladt bele az AC Milan Rómában.

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft sportfogadás bónusz + 60 ingyen pörgetés vár Rád! Regisztrálj most! (x)

Az olasz bajnokság 19. fordulójának kedd esti zárómérkőzésén a vártnál jóval simább eredmény született, hiszen a Lazio 4-0-ra kiütötte a címvédő AC Milant.

Unibet

Szergej Milinkovics-Szavics már a negyedik percben előnyhöz juttatta a római sasokat, majd az első félidőben Mattia Zaccagni is betalált. A szünetben 2-0 volt az állás.

A második félidőben sem állt le a fővárosi henger, Luis Alberto és Felipe Anderson góljaival alakult ki a kiütéses végeredmény.

A címvédő AC Milan az utolsó három bajnoki mérkőzését nyeretlenül vívta meg, ám amíg a Roma és a Lecce ellen legalább egy pontot szereztek, most vereséget szenvedtek.

A Rossoneri fiaskója egyúttal azt jelentette, hogy az éllovas Napoli előnye a forduló végeztével 12 pont, és egyre közelebb kerülnek a déliek a bajnoki címhez, persze még mindig hosszú a szezon.

A második Milant pedig az Inter mellett immár a Lazio is egyetlen ponttal lemaradva követi.

Olasz bajnokság, 19. forduló:
Lazio - AC Milan 4-0 (2-0)
G: Sz. Milinkovics-Szavics (4.), Zaccagni (38.), Luis Alberto (67. – 11-esből), F. Anderson (75.)

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

Az AC Milan-Sassuolo bajnokin a hazaiak győzelme 1.38, a döntetlen 5.40, a vendégsiker 7.00-szeres szorzóval fogadható. (x)