Kilencgólos mérkőzésen nyert a PSG, Szoboszlaiék legyőzték a Realt

23:16 CEST 2022. 10. 25.
Kylian Mbappe Neymar Messi PSG 2022-23 2:1
A Manchester City büntetőt hibázva döntetlenezett a Dortmunddal.
Fogadj 20-szoros szorzóval a Ferencváros–Monaco meccsre, és szerezd meg a 20 ezer forintos bónuszt is!

Magabiztos, 7-2-es győzelmet aratott a PSG a Maccabi Haifa ellen. A párizsi együttesben parádézott Lionel Messi, aki két gólig és két gólpasszig jutott, valamint Kylian Mbappé is , aki hasonló teljesítményt nyújtott mint az argentin klasszis.

A tartalékosan felálló Real Madrid hosszú idő után ismét vereséget szenvedett egy tétmérkőzésen. Az RB Leipzig bő 18 perc alatt kétgólos előnyre tett szert, azonban még a félidő lefújása előtt Vinicius Junior szépíteni tudott. Végül Timo Werner a 81. percben ismét megduplázta a lipcseiek előnyét, így a ráadásban hiába szépített tizenegyesből Rodrygo, ez már nem befolyásolta a mérkőzés kimenetelét. A német együttesben Willi Orban és Szoboszlai Dominik is kezdőként játszotta végig a találkozót.

Unibet

Nagyon simának tűnő mérkőzésből csinált szorosat a Juventus a Benfica otthonában. A házigazda 50 perc alatt 4-1-re húzott el, azonban a 77., majd a 79. percben is gólt szereztek az olaszok, akik így izgalmassá tették a hajrát. Végül újabb találat nem született, így 4-3-ra a portugálok nyertek.

A Dinamo Zagreb otthonában került közelebb a továbbjutáshoz az AC Milan. Az olasz együttes a kilences szám büvöletében a 39., majd a 49., az 59. és a 69. percben is betalált horvát ellenfele kapujába, így 4-0-ra diadalmaskodott.

A Celtic a Sahtar Donyeck ellen játszott 1-1-es döntetlent, míg a Manchester City büntetőt hibázva végzett 0-0-ra a Borussia Dortmund otthonában.

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ

Benfica-Juventus 4-3 (A. Silva 17., Joao Mario 28., Rafa Silva 35., 50., ill. Kean 21. Milik 77., McKennie 79.)
Borussia Dortmund-Manchester City 0-0
Celtic-Sahtar Donyeck 1-1 (Giakoumakis 34., ill. Mudryk 58.)
Dinamo Zagreb-AC Milan 0-4 (Gabbia 39., Leao 49., Giroud 59. - 11-esből, Ljubicic 69. - öngól)
PSG-Maccabi Haifa 7-2 (Messi 19., 45., Mbappé 32., 64., Neymar 35., Godberg 67. - öngól, Soler 84., ill. Seck 38., 50.)
RB Leipzig-Real Madrid 3-2 (Gvardiol 13., Nkunku 18., Werner 81., ill. Vincius Jr. 44., Rodrygo 90+4. - 11-esből)

Korábban:

Salzburg-Chelsea 1-2 (Adamu 48., ill. Kovacic 23., Havertz 64.)
Sevilla-Köbenhavn 3-0 (En-nesziri 61., Isco 88., Montiel 90+2.)

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Ferencváros-AS Monaco EL-mérkőzésen a hazaiak győzelme 3.75, a döntetlen 3.55, a vendégsiker 1.95-szörös szorzóval fogadható. (x)