Internazionale vs Milan

Giroud földbe döngölte korábbi csapattársát, mégis megadták a gólját

20:29 CET 2022. 02. 06.
Olivier Giroud

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most! (x)

Tegnap este milánói derbit rendeztek a Serie A 24. fordulójában. A mérkőzést a vendég AC Milan nyerte 2-1-re, a piros-feketék 1-0-ról álltak fel az ősi rivális Inter ellen.

A mérkőzés 75.percéig úgy nézett ki, hogy a fekete-kékek otthon tartják a három pontot, azonban ekkor jött Olivier Giroud vitatott mozdulata, amivel szó szerint földbe döngölte korábbi Arsenal csapattársát, Alexis Sanchezt, de Marco Guida játékvezető továbbot intett, a támadásból pedig maga a francia csatár talált be. 1-1. Jó döntés született?

És ha egy üzlet beindul: a pályán maradt Giroud 3 perccel később újfent betalált, ezzel beállítva a 2-1-s végeredményt.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

Az AC Milan-Sampdoria bajnoki mérkőzésen hazai győzelem 1.40, a döntetlen 4.90, a vendégsiker 7.00-szeres pénzt fizet a rendes játékidőben. (x)