Freiburg vs Borussia Dortmund

Bundesliga: az utolsó negyedórában ütötte ki Sallaiékat a Dortmund

22:27 CEST 2022. 08. 12.
GER ONLY Moukoko Dortmund
Hiába vezetett az első félidőben, az utolsó negyedórában hármat kapott, így 3–1-re kikapott a Freiburg a Dortmundtól a Bundesliga 2. fordulójában.

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most! (x)

A Dortmund kezdett aktívabban, Anthony Modeste már a 22. percben előnyhöz juttathatta volna a Ruhr-vidéki együttest, de a francia támadó lövését Mark Flekken hárítani tudta. Egy perccel később aztán Sallai Roland veszélyeztetett a másik oldalon, de lövése egy hajszállal elkerülte a kaput. Ennek ellenére bő tíz perccel később Michael Gregoritsch révén előnybe került a Freiburg, amit meg is őrzött a szünetig a házigazda.

A fordulás után sokáig nem sikerült nagyobb helyzetet kialakítania a feleknek, de a 70., majd a 74. percben is közel járt Michael Gregoritsch, hogy megszerezze második találatát. Végül ez nem sikerült az osztrák támadónak, ráadásul a 77. percben Jamie Bynoe-Gittens révén egyenlíteni tudott a Dortmund, hét perccel később pedig a vezetést is megszerezték a vendégek Youssoufa Moukoko góljával. A pontot az i-re Marius Wolf tette fel, aki a két perccel a rendes játékidő vége előtt beállított a 3–1-es végeredményt a Borussia Dortmund javára.

A dortmundi ezzel a sikerrel két mérkőzés után hat pontot gyűjtött be.

Bundesliga, 2. forduló
Freiburg–Borussia Dortmund 1–3 (Gregoritsch 35., ill. Bynoe-Gittens 77., Moukoko 84., Wolf 88.)

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Werder Bremen ellen folytathatja jó sorozatát a Borussia Dortmund a harmadik fordulóban. A dortmundiak sikere 1.44-es szorzón fogadható az Unibeten. (x)