A „bajnoki döntő” nem döntött el semmit

19:52 CEST 2022. 04. 10.
Manchester City Liverpool Premier League 10042022
2-2 lett a Manchester City-Liverpool rangadó.

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most! (x)

Sokan „bajnoki döntőként” aposztrofálták a Manchester City és a Liverpool vasárnapi összecsapását, nem véletlenül: a két sztárcsapatot mindösszesen egy pont választotta el egymástól a tabellán a mérkőzés előtt.

És ez így is maradt a több mint 90 percnyi futballt követően. Gyors gólváltással indult az találkozó: De Bruyne az 5. percben megszerezte a vezetést a manchesteri kékeknek, majd nem sokkal később, a 13. percben Diogo Jota egalizált. Még a szünet előtt ismét a Citynél volt az előny, Joao Cancelo passzából Gabriel Jesus volt eredményes.

A fordulást után azonnal egyenlített a Liverpool: Sadio Mané kapott pontos passzt a kapu előterében Mohamed Szalah-tól, Mané a kapu jobb oldalába lőtte a labdát. A 63. percben Sterling szerzett gólt, apró szépséghiba, hogy a VAR szerint nem volt szabályos, így maradt a 2-2. Az eredmény pedig a lefújásig már nem változott, a City maradt a tabella élén, 74 ponttal, a Liverpool 73-mal szorosan követi. Még hét-hét meccse van a két gárdának, hogy eldöntsék a bajnoki cím sorsát.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Bajnokok Ligájában az Atletico Madrid a Manchester Cityt fogadja a negyeddöntő visszavágóján, a hazai siker 4.90-szeres pénzt fizet. (x)